24. 11. 2011 - Pluško, Novak Kolenko, Stopar

Trenutno berete:
24. 11. 2011 - Pluško, Novak Kolenko, Stopar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
8. okt 2011
Prispevki
3
Zavod
otroški vrtec
Izpraševalci
  • USTAVA: Mihaela Novak Kolenko
  • ZAKONODAJA: Alojz Pluško
  • SLOVENŠČINA: Ivanka Stopar
Sporočilo: Živijo, ima kdo kakšne informacije o teh izpraševalcih? Mogoče veste kaj ponavadi sprašujejo? hvala , lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: strokovni izpit datum

Živijo,
kdaj pa imaš strokovni izpit? Datum? :)
Kdaj si poslala prijavo na strokovni?
Hvala :)
Jaz še čakam na njihov odgovor.

Lp
 
Re: strokovni izpit datum

oila, poslala sem 19.9, dobila danes.Imam pa 24.11.
 
Re: strokovni izpit datum

zdravo! MG_54.gif
Iščem dobro dušo, ki bi mi po pošti poslala gradivo... sem resna in plačam!
em si že hotla dol potegnit a mi rač. ne odpre (?) in sem že obupala.

hvala že vnaprej!
 
Re: strokovni izpit datum

Uporabnik hugolina je napisal:
em si že hotla dol potegnit a mi rač. ne odpre (?) in sem že obupala.

Kje točno je težava. Sam namreč nisem ugotovil napake pri prenosu gradiva. Večina gradiva je v formatu pdf. Imate bralnik pdf datotek?
 
Re: strokovni izpit datum

Uporabnik Mladi učitelj je napisal:
Uporabnik hugolina je napisal:
em si že hotla dol potegnit a mi rač. ne odpre (?) in sem že obupala.

Kje točno je težava. Sam namreč nisem ugotovil napake pri prenosu gradiva. Večina gradiva je v formatu pdf. Imate bralnik pdf datotek?
težava je tam, ko dam "prenos" mi vse lepo in prav prenese in ko odprem word se mi pojavi gradivo v nekem znakovnem jeziku (še slabše kot kitajščina) in tega sploh ne znam odpravit JC_thinking.gif
 
Nazadnje urejeno:
hugolina:

Word teh datotek ne bo prepoznal, saj gre za pdf format (večina datotek!). Potrebujete pdf bralnik npr. http://get.adobe.com/uk/reader/ . Če nimate nastavljeno, da vam računalnik avtomatsko prepozna format datoteke in zažene ustrezen program, kliknite na datoteko z desno miškino tipko in izberite ustrezen program (če boste imeli tistega, iz zgornje povezave, izberite program Adobe Reader).
 
Nazadnje uredil moderator:
Uporabnik Mladi učitelj je napisal:
hugolina:

Word teh datotek ne bo prepoznal, saj gre za pdf format (večina datotek!). Potrebujete pdf bralnik npr. http://get.adobe.com/uk/reader/ . Če nimate nastavljeno, da vam računalnik avtomatsko prepozna format datoteke in zažene ustrezen program, kliknite na datoteko z desno miškino tipko in izberite ustrezen program (če boste imeli tistega, iz zgornje povezave, izberite program Adobe Reader).

Dela! JC_ThankYou.gif JC_ThankYou.gif

še nekaj me zanima... se da kje vse gradivo dobit v eni datoteki? ker me skrbi, da ne bom kaj pozabila, ker je toliko tega.

hvala!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 12. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
137

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu