Nove objave

  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.437
Ogledi
247.914
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
455
Ogledi
152.464
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1.559
Ogledi
261.060
Datum izpita: 6. maj 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
48
  • Članek
Uradni list Republike Slovenije št. 36/2024 z dne 29. aprila 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
43
Uradni list Republike Slovenije št. 36/2024 z dne 29. aprila 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
Uradni list Republike Slovenije št. 35/2024 z dne 26. aprila 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
46
Uradni list Republike Slovenije št. 35/2024 z dne 26. aprila 2024 dobite na naslednjih straneh...
Odgovori
0
Ogledi
37
  • Članek
Vabimo vas k sodelovanju pri izvedbi pomembne raziskave v okviru projekta “Digital tech as the...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Star pregovor pravi: »Mladost je norost, čez vodo skače, kjer je most«. Vsaka naslednja...
Odgovori
0
Ogledi
63
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
27
Ogledi
7.032
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
35
Ogledi
8.109
  • Vprašanje
Pozdravljeni, sem magistrica profesorica pedagogike in sociologije (čakam še na datum zagovora...
Odgovori
0
Ogledi
146
  • Ne prezri
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
759
Ogledi
155.135
Pozdravljeni,zanima me sledece vprasanje - otrokova korist? Mi zna kdo pojasniti na primeru,kako...
Odgovori
0
Ogledi
66
  • Članek
Do roka za prijavo za vpis novincev v srednje šole za prihodnje šolsko leto, 2. aprila 2024, se...
Odgovori
0
Ogledi
44
Pozdravljeni. Ker sem strokovni izpit že opravila, me zanima, če bi komu prav prišel priročnik...
Odgovori
1
Ogledi
199
  • Članek
Vse osnovnošolske učitelje in učiteljice, ki ste v eTwinning projektih šele začetniki ali povsem...
Odgovori
0
Ogledi
62
  • Članek
Spoštovani, pošiljamo vam zbir povezav na novice, ki jih lahko sproti spremljate na spletnih...
Odgovori
0
Ogledi
64
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
74

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dobrodošli na

Registrirani uporabniki Foruma Mladi učitelj imajo več ugodnosti.
Vabljeni k brezplačni registraciji in uporabi foruma!

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu