Eurydice Slovenija Zagon Erasmus+ projekta MeYou Society

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Zagon Erasmus+ projekta MeYou Society

MeYou Society (Jaz in Ti v Družbi) je projekt odobren v sklopu EU programa Erasmus+ iz poglavja Strateška partnerstva na področju splošnega izobraževanja med samo šolami. Projekt bo trajal tri leta, od 1. septembra 2017 do 31. avgusta 2020.

OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica bo kot koordinatorska šola sodelovala še z dvema partnerskima šolama, s šolo Colegio Villa Fátima iz Španije in PS »Elisaveta Bagriana« iz Bolgarije.

Cilj projekta je razvijanje socialnih kompetenc za zmanjšanje medvrstniškega nasilja. V ta namen bodo izvajali različne aktivnosti za:

  • spoznavanje in sprejemanje lastnih občutkov, čustev in vrednot,
  • spoznavanje in sprejemanje medosebnih, medgeneracijskih in kulturnih različnosti,
  • razvijanje občutka pripadnosti šolski skupnosti in spodbujanje domoljubja.

V okviru projekta bodo pripravili tudi program More than a diploma (Več kot spričevalo) z delovnimi listi za učence, priročnikom za učitelje in evalvacijskimi vprašalniki. Program bo razdeljen na tri dele: Kdo sem jaz, Jaz in ti, Jaz in družba. [...]




Sledite jim lahko na eTwinning portalu ali na Facebook profilu, v pripravi pa je tudi spletna stran projekta.

Več: SIO, 20. 11. 2017

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
192
  • Članek
Eurydice Slovenija Razpis Erasmus+ 2024
V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že izvajajo promocijske dogodke z njimi pa...
Odgovori
0
Ogledi
200
  • Članek
Ste že prijavljeni na info dneve? V sklopu promocije razpisa Erasmus+ 2024 na CMEPIUS-u že...
Odgovori
0
Ogledi
268
  • Članek
CMEPIUS sporoča, da so objavljeni rezultati razpisa za projekte KA210 – Manjša partnerstva, za...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
Eurydice Slovenija Razpis Erasmus+ za leto 2024
Evropska komisija je 28. novembra 2023 objavila razpis za zbiranje predlogov za leto 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
224
  • Članek
V torek, 28. 11. 2023 (13.00-14.30) vabljeni na spletni dogodek “Vključi (v)se v Erasmus+”. Na...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
V torek, 28. 11. 2023 (13:00-14:30) vabljeni na spletni dogodek “Vključi (v)se v Erasmus+”. Na...
Odgovori
0
Ogledi
294

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu