Veljavnost oz. priznavanje strokovnega izpita

Trenutno berete:
Veljavnost oz. priznavanje strokovnega izpita

Pridružen
24. feb 2011
Prispevki
3
živjo!

nikjer v nobenem zakonu oz. predpisu nisem uspela najti odgovora na moje vprašanje.
zanima me, če se mi strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice prizna (v celoti ali le delno) tudi za poučevanje na predmetni stopnji oz. za svetovalno delo?

najlepša hvala za odgovor!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kolikor je meni znano, se vam strokovni izpit prizna za delo v vzgoji in izobraževanju ne glede na to, za katero smer delate.

Primer: nekdo je zaposlen v OŠ, opravi strokovni izpit, čez nekaj let pa zamenja službo in gre na SŠ. Izpita mu seveda ni potrebno ponovno opravljati.

Pogoji za zaposlitev so jasni za vsako področje. Pomembna je tudi ustrezna strokovna izobrazba.
 
ja to OŠ in srednja šola je tudi meni logično, seveda.
samo v mojem primeru jaz delam sedaj strokovni izpit s V. stopnjo izobrazbe, potem pa bom imela univerzitetno izobrazbo, a to ne igra nobene vloge?
 
strokovni izpit mi velja tudi kasneje, ko diplomiram.
lp in hvala za pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
24
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
505
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 203. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
202
  • Članek
Zadnja leta se vse bolj zavedamo pomena spodbujanja izobraževanja za poklice, ki jih...
Odgovori
0
Ogledi
335

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu