Eurydice Slovenija UL PeF: Septembrski karierni tabor Kariernega centra UL

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija UL PeF: Septembrski karierni tabor Kariernega centra UL

Zaključujete oz. ste že zaključili študij? Se želite uspešno vključiti na trg dela?
Študentje, absolventi in diplomanti ste med 21.9. in 25.9.2015 vabljeni na Karierni tabor.

Z ekipo Kariernih centrov, izkušenimi kadroviki iz podjetij in drugimi strokovnjaki, vas bomo seznanili z najnovejšimi pristopi iskanja zaposlitve, vas pripravili na uspešno predstavitev delodajalcem in vas seznanili z vrsto drugih priložnosti doma in v tujini. Ne spreglejte tudi CV klinike. Tudi tokrat bomo pregledovali vaše CV-je v slovenskem in angleškem jeziku. Program si lahko ogledate TU. Prijave na delavnice sprejemamo TU, prijave na pregled CV in individualno svetovanje pa preko emaila: [email protected].

Za morebitna pojasnila sem vam na voljo!

Želim vam uspešen začetek novega študijskega leta!

Vaša karierna svetovalka, Sabina Ž. Žnidaršič; [email protected]

Vir: PeF UL, 7. 9. 2015



- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 
@Eurydice Slovenija ,

še vedno mislim, da je pri iskanju zaposlitve najvažnejša energija, ki jo posameznik oddaja, in sploh ne nek CV. Jaz recimo sem skoraj brez delovnih izkušenj, razen poletnega dela; pa še tega v času fakultete (razen v 1. letniku) nisem opravljal, ker so mi vedno ostajali izpiti za september, in sem se raje učil za izpite ...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Skupaj z Gospodarsko zbornico Slovenije je Register.si podelil nagrade Netko 2023. V osmih...
Odgovori
0
Ogledi
481

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu