Eurydice Slovenija Strokovni posvet "Znaš, nauči drugega" in 21. razširjena seja Sveta mreže SUTŽO

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet "Znaš, nauči drugega" in 21. razširjena seja Sveta mreže SUTŽO

Slovenska univerza za tretje življenjsko obdobje (SUTŽO) vabi na strokovni posvet in 21. razširjeno sejo Sveta mreže z naslovom Znaš, nauči drugega, ki bo v torek, 29. novembra ob 10. uri v Centru za izobraževanju in kulturo Trebnje.

Na posvetu bodo predstavili pomen razvijanja prostovoljstva v izobraževanju in možnosti učenja v dvoje. Spregovorili bodo o pomenu širjenja prostovoljskega gibanja učenja v parih Znaš, nauči drugega.

Prijava>>

Več o posvetu in programu najdete na spletni strani SUTŽO.

Vir: ACS, 28. 11. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
313
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
564
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
386
  • Članek
Zavod za šolstvo je 3. in 4. aprila 2023 organiziral XXV. strokovni posvet pomočnikov...
Odgovori
0
Ogledi
218
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
523
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu