Eurydice Slovenija Strokovni posvet Ustvarjalni gib - most med izobraževanjem in umetnostjo

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Strokovni posvet Ustvarjalni gib - most med izobraževanjem in umetnostjo

Ravnatelji, učitelji, plesni umetniki in ostali zainteresirani, ki vključujete ali bi želeli integrirati plesno umetnost in ustvarjalni gib kot učni pristop v okviru rednih ali izbirnih predmetov osnovne šole, vljudno vabljeni na strokovni posvet Ustvarjalni gib - most med izobraževanjem in umetnostjo, ki bo 30. 6. 2015 na Pedagoški fakulteti UL, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana.

Na posvetu se bo oblikovala mreža šol, ki bodo vključene v model sodelovanja učiteljev, študentov Pedagoške fakultete in plesnih umetnikov za uporabo ustvarjalnega giba na različnih vzgojno-izobraževalnih področjih v osnovni šoli.

Predstavljeni bodo primeri dobre prakse iz slovenskih osnovnih šol, mednarodni projekt ArtsBridge in projekt integracije ustvarjalnega giba v pouk, ki poteka na UL PeF. Poleg tega bo predstavljena mreža kulturnih koordinatorjev.

Gostja posveta bo prof. dr. Lynnette Y. Overby iz Univerze Delaware (ZDA), ki bo predstavila projekt ArtsBridge in vodila delavnico integracije ustvarjalnega giba v pouk.

Posvet organizirajo UL Pedagoška fakulteta, JSKD in Zavod Federacija s podporo Ministrstva za kulturo in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

VABILO (.pdf)

Ogled sporočila na izvorni strani...

- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani obeležujejo 50 let študija andragogike. V...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Članek
V Centru za spodbujanje bralne pismenosti v Mariborski knjižnici pripravljajo strokovni posvet...
Odgovori
0
Ogledi
580
  • Članek
V okviru Kulturnega bazarja v regiji bo v sredo, 11. oktobra, v Gledališču Koper potekal...
Odgovori
0
Ogledi
414
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
690
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
455
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
428
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
406

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu