24ur.com Stiske šolarjev v črnih regijah: Spustite me izpred ekrana, ne morem več, glava me boli, ...

Trenutno berete:
24ur.com Stiske šolarjev v črnih regijah: Spustite me izpred ekrana, ne morem več, glava me boli, ...

Številni učenci in starši milo rečeno izgubljajo živce. Predvsem v ponovno črnih regijah, to sta spet postali obalno-kraška in zasavska, kjer se šola po samo štirih dneh spet zapira. Razburjeni starši, učitelji in ravnatelji tega nikakor ne morejo razumeti. Celo tako obupani so, da so v Zagorju ob Savi želeli s krogom okoli šole vlado na to, da imajo dovolj, tiho opozoriti, a so si premislili. Uradno zaradi zaščitnih ukrepov, neuradno zaradi pritiskov. V obeh regijah vlado pozivajo, da s stroko preverijo nujnost ukrepa in poiščejo boljšo rešitev. Mnogi starši so namreč že na robu, ne zmorejo več.

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: 24ur.com, 24ur.com

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Kadrov v šolstvu bo v prihodnje primanjkovalo še bolj kot zdaj. Vpis na pedagoške smeri se ne...
Odgovori
1
Ogledi
320
  • Članek
TAM-TAM Inštitut v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine in TOM telefonom razpisuje mednarodni...
Odgovori
0
Ogledi
121
  • Članek
Za 194. 000 osnovnošolcev in 82. 000 srednješolcev so se začele t. i. krompirjeve počitnice...
Odgovori
0
Ogledi
131

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu