Sprememba komisije

Trenutno berete:
Sprememba komisije

Pridružen
1. feb 2011
Prispevki
10
Področje
  1. Osnovna šola
sprememba komisije na dan izpita; izjema ali pravilo??

hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: SPREMEMBA KOMISIJE

Ojla,

ne vem. Naši skupini so danes tudi zamenjali komisijo, kar dva člana.
 
Odg: SPREMEMBA KOMISIJE

Hej,

tudi moja včerajšnja komisija je bila spremenjena, 2 člana od 3. Ni nujno, da je to slabo ;)
 
Odg: Sprememba komisije

Pri mojem izpitu so zamenjali predsednika komisije, ostala 2 sta bila enaka. Mi pa ni uspelo. Tako, da grem še enkrat. Srečno
 
Odg: Sprememba komisije

Tudi pri meni so zamenjali komisijo, sicer samo enega člana ampak se mi zdi, da je zavladala kar neka panika, ko so dekleta videla, da je drug član komisije kot prvotno. :) Mislim, da se nekateri preveč zanašajo na vprašanja izpraševalcev ... :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Sprememba Zakona o Bloudkovih priznanjih odslej prinaša avtomatično podelitev Bloudkovih nagrad...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
152
  • Članek
Nacionalna agencija Republike Slovenije za kakovost v visokem šolstvu je 8. 5. 2023 na svoji...
Odgovori
0
Ogledi
478
  • Članek
Evropska komisija je 1. marca 2024 objavila pregled svojih glavnih rezultatov od začetka mandata...
Odgovori
0
Ogledi
64

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu