Sprejem zaposlitve v drugem kraju za polovični delovni čas?

Trenutno berete:
Sprejem zaposlitve v drugem kraju za polovični delovni čas?

Pridružen
9. jan 2021
Prispevki
11
Pozdravljene,

Zanima me ali bi sprejele delo v vrtcu v drugem kraju z polovičnim delavnikom, kljub polovični plači? Kakšne izkušnje imate s tem?

hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam izskušnje s tem. Delo za polovični delovni čas je super priložnost za nabiranje izkušenj, za vstop v "sistem", v katerega je brez vez in poznanstev zelo težko priti.
Jaz sem tako delala leto in pol, vendar sem imela prihranke vseh študentskih let kelnarjenja, da sem shajala. Plačevati pa si moraš tudi drugo polovico pokojnine, če želiš npr. pred grobom priti v penzijo.
Polovično delajo tudi mlade mamice princeske s finančnim zaledjem nekoga drugega.
Dobra stvar je, da tudi če delaš polovično, imaš pa krite stroške prevoza.
Splača se ne, je pa dosti možnosti ... Lahko se pojavi še kakšna priložnost in kombiniraš potem drugo polovico v drugem vrtcu.
Na splošno pa je to res priložnost sklepanja novih poznanstev in nabiranja izkušenj.
 
Hvala ti za deljenje te izkušnje. Mogoče za tri mesece se res splača. Če izzuzamem, da nastopov za strokovni ne bom imela možnosti vsaj v tem šolskem letu opraviti. Vsaka izkušnja več nekaj stane in z njo postaneš bolj zrel...tako, da morda je le pametno, da priložnost vzamem in se po treh mesecih, če druge ponudbe ne bo, vrnem nazaj domov.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje vabi na sprejem za tekmovalce, njihove mentorje ter...
Odgovori
0
Ogledi
228
  • Članek
Predsednica Republike Slovenije Nataša Pirc Musar in minister za vzgojo in izobraževanje dr...
Odgovori
0
Ogledi
306
  • Članek
Za naslednje šolsko leto 2023/2024 je bilo v okviru prijavno-vpisnega postopka za vpis novincev...
Odgovori
0
Ogledi
652
  • Članek
Največ točk zahtevajo športni oddelki gimnazij, na nekaterih programih pa je bilo treba imeti v...
Odgovori
0
Ogledi
309

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu