Eurydice Slovenija Spletna razprava na portalu EPALE o pomenu državljanske vzgoje

Mesece marec, april in maj je na portalu EPALE zaznamovala tema državljanska vzgoja. S svojima spletnima dnevnikoma sta se nanjo odzvali sodelavki ACS – Vera Mlinar z razmišljanjem o tem, kako razvita državljanska kompetenca koristi posamezniku?, in Nevenka Alja Gladek s prispevkom o prostovoljstvu – izkustvenem učenju aktivnega državljanstva.

Med 20. in 24. majem bo na portalu tekla tudi spletna razprava. Namen teh spletnih dogodkov je, da izobraževalci odraslih med seboj delimo razmišljanja, izkušnje, primere dobrih praks, ki so uglašene s temo, tokrat s pomenom državljanske vzgoje. Vabljeni!

Vir in več: ACS, 20. 5. 2019

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Učitelnik

Strukturirani vodiči in kvizi za pripravo na strokovni izpit – 170+ poglavij v vodičih, 150+ kvizov in 2.600+ vprašanj v kvizih.

Ogled Učitelnika

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Nazaj
Na vrhu