Eurydice Slovenija Preschool education in Slovenia / Predšolska vzgoja v Sloveniji

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Preschool education in Slovenia / Predšolska vzgoja v Sloveniji

P

Moje ime je Cherleza. Sem iz Filipinov in že tri leta živim v Sloveniji. Naslednje leto načrtujem študij predšolske vzgoje. Diplomiral sem na srednji šoli na Filipinih, vendar ne vem, ali bodo moje referenčne listine tukaj v Sloveniji sprejete. Če bodo moje referenčne listine sprejete tukaj v Sloveniji, bi želel/a vnaprej vedeti, za kakšne zahteve naj se pripravim, saj bi morda moral/a iti na Filipine, da jih pridobim. In še eno vprašanje, katera je najboljša šola za ta študijski program?

Hvala in lep pozdrav,

Cherleza
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Februarja 2023 je bila kot odgovor na razvoj dogodkov v zvezi z umetno inteligenco (UI) v okviru...
Odgovori
0
Ogledi
205
  • Članek
Inštitut Danes je nov dan išče strokovnjake_inje s področja digitalne suverenosti, ki bi...
Odgovori
0
Ogledi
223

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu