Pravopisna norma - kako natančno je potrebno poznati vse definicije in izjeme

Trenutno berete:
Pravopisna norma - kako natančno je potrebno poznati vse definicije in izjeme

Pridružen
12. maj 2024
Prispevki
25
Živijo, pripravljam se za strokovnega, ki bo kmalu :eek:

Vse še nekako gre, čeprav je snovi res ogormno na vseh treh področjih, najtežje pa mi je slovenščina in sicer 8. poglavje - pravopisna norma. Tukaj je pa toliko pravil in nekih izjem, a to je potrebno vse na pamet znati, ali je dovolj, če dobiš primer in znaš pravopisno pravilno povedati, brez utemeljitve.

Kako se to poglavje učite, meni je grozno za znoret?

lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Živijo, nisem našel nikjer napisano, kako poteka sam zagovor. Čakaš verjetno na hodniku dokler...
Odgovori
1
Ogledi
214
Iščem in ne najdem. Pravice v ustavi se da deliti na področja, ampak to v ustavi ni napisano, na...
Odgovori
3
Ogledi
178
  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
157
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
157
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.424
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
470
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.400

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu