Organizator izobraževanja odraslih

Trenutno berete:
Organizator izobraževanja odraslih

Pridružen
24. nov 2010
Prispevki
7
Živjo.

Zanima me, če je morda že kdo opravljal izpit kot organizator izobraževanja odraslih.
Zaposlena sem na zasebni srednji šoli za odrasle in imam v oktobru strokovni izpit, pa me zanima kakšna vprašanja lahko pričakujem na področju zakonodaje.

lp, Jana
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Trudili smo se, da smo vseh 306 ukrepov napisali čim bolj konkretno, da se lahko takoj spremeni...
Odgovori
0
Ogledi
59
  • Članek
Terciarno izobraževanje v Sloveniji je v 2023 uspešno zaključilo približno 500 študentov več kot...
Odgovori
0
Ogledi
85
  • Članek
Osnovno- in srednješolsko izobrazbo pridobilo več udeležencev kot leto prej. V prejšnjem šolskem...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
122
  • Članek
Na začetku šolskega leta 2023/24 je bilo v vrtce vpisanih 84.522 otrok, v osnovne šole 196.371...
Odgovori
0
Ogledi
110
  • Članek
Teden digitalnega izobraževanja prinaša 5 brezplačnih izobraževalnih večerov na daljavo. Z...
Odgovori
0
Ogledi
214
  • Članek
Teden digitalnega izobraževanja 2024 prinaša pet brezplačnih izobraževalnih večerov na daljavo...
Odgovori
0
Ogledi
147

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu