Eurydice Slovenija Obrtnik: Učitelji na usposabljanju v podjetjih

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Obrtnik: Učitelji na usposabljanju v podjetjih

Oprostite temule komentarju, pa vendar: tole je navadno sprenevedanje in sranje...predvsem s strani CPI-ja. Sem delal v gospodarstvu več kot 10 let, tudi na vodilnih mestih, opravil mednarodno specializacijo, nešteto strokovnih izobraževanj. Ko sem prišel v šolstvo, sem pristal, kot navaden smrkavec s faksa v 30. plačilnem razredu. Sistem je zgrajen tako, da favorizira tiste, ki pridno po fakulteti nabirajo točke s spanjem na raznih seminarjih (ki jih je mimogrede večina navadno nakl...), tiste, ki pa smo nabirali izkušnje ne samo na domačih, ampak tudi na tujih trgih in delali v okoljih, za katera izobražujemo dijake, pa smo vredni...kot sem že napisal. SRAMOTA za VSE, ki predstavljate (beri zastopate) učitelje in trdite, da želite kvaliteto v šolstvu.
Lep pozdrav s strani inženirja, ki prenaša vsa ta vaša SRANJA.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pedagoški strokovnjaki se strinjajo, da je upad dosežkov na področju državljanske vzgoje pri...
Odgovori
0
Ogledi
277
  • Članek
Bralna pismenost je prvi pogoj za učenje, z njo pa bi se morali ukvarjati od predšolske vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
263
  • Članek
Odkar so v Južni Koreji leta 2014 sprejeli zakon o dobrobiti otrok, je naredilo samomor najmanj...
Odgovori
0
Ogledi
371
  • Članek
Slovensko šolstvo terja nujne spremembe zakonodaje. Ravnatelji in učitelji se namreč po mnenju...
Odgovori
0
Ogledi
593
  • Članek
Slovensko šolstvo po mnenju udeležencev posveta v organizaciji državnega sveta terja nujne...
Odgovori
0
Ogledi
315
  • Članek
Politika že desetletja na čelu resornega ministrstva nima človeka, ki bi se za šolstvo boril z...
Odgovori
0
Ogledi
375
  • Članek
Med tisoči prijavljenimi, ki se potegujejo za najboljšega učitelja na svetu in nagrado milijon...
Odgovori
0
Ogledi
487

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu