Obrazec za prijavo

Trenutno berete:
Obrazec za prijavo

Pridružen
27. nov 2011
Prispevki
5
Zavod
Osnovna šola
Pozdravljeni!

Klasičnega pripravništva nisem opravljala, zato me zanima kaj napisati pod točko 5. in 6. na obrazcu Prijava k strokovnemu izpitu.
Ali pri točki 5. napišem prvo zaposlitev (nadomeščanje učiteljice na porodniškem dopustu)?
Ali je mentor pod točko 6. lahko mentor pri 5 nastopih v razredu?

Hvala za odgovor.

Janja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz pod točko 5. nisem ničesar napisala (naredila sem črtico), ker tudi nisem opravljala pripravništva. Ni bilo težav s prijavo.
Verjetno je mentor eden, tisti pri nastopih in isti napiše tudi poročilo mentorja.
 
Mene pa zanima, kaj izpolniti pod točko 4. delovna doba.
Prijavljam se kot pomočnica vzgojiteljice in na prvo črtico je treba napisati podjetje ali zavod izven vzgoje in izobraževanja. Ali res potrebujejo podatek, kje sem prej delala oz. ali to sploh moram izpolniti? Ali je dovolj, če izpolnem samo pod naslednjo točko, kjer je treba napisati vzgojno izobraževalni zavod, obdobje dela in delovno mesto?
 
Mene pa zanima, kaj izpolniti pod točko 4. delovna doba.
Prijavljam se kot pomočnica vzgojiteljice in na prvo črtico je treba napisati podjetje ali zavod izven vzgoje in izobraževanja. Ali res potrebujejo podatek, kje sem prej delala oz. ali to sploh moram izpolniti? Ali je dovolj, če izpolnem samo pod naslednjo točko, kjer je treba napisati vzgojno izobraževalni zavod, obdobje dela in delovno mesto?
Izpolnite tisto, s čimer boste izkazali dovolj delovnih izkušenj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Rok za prijavo na jesenski izpitni rok splošne mature se v torek izteka. Pisne izpite bodo...
Odgovori
0
Ogledi
275
  • Članek
Univerza v Novi Gorici je lansko leto skupaj s partnerji, Univerzo v Ljubljani, Institutom Jožef...
Odgovori
0
Ogledi
328
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje znova podaljšuje rok za prijavo na javni poziv za...
Odgovori
0
Ogledi
584
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje podaljšuje rok za prijavo na javni poziv za kandidiranje...
Odgovori
0
Ogledi
176

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu