OBLIKA PRIPRAV (ki se oddajo pred strok.izpitom)

Trenutno berete:
OBLIKA PRIPRAV (ki se oddajo pred strok.izpitom)

Pridružen
3. jan 2017
Prispevki
10
Naziv
prof. razrednega pouk
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Zanima me v kakšni obliki ste zapisali priprave, ki ste jih poslali na MIZŠ? Priprave že imam zapisane mogoče bi samo rabila kakšen primer, ki ste ga poslali....da slučajno kaj ne zašuštram pri obliki. Hvala za pomoč.

Lep večer :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,
jaz imam dodatno vprašanje.

Kot učitelj angleščine na srednji šoli me zanima, kakšno mora biti razmerje med rabo slovenščine in angleščine v sami učni pripravi. V učne priprave je potrebno vključiti tudi navodila učitelja, ki bi jih lahko zapisal v angleščini... ali pa mora biti celotna učna priprava v slovenščini?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 
V slovenščini. Jaz sem vse oddala v slovenščini. Sicer za OŠ, ampak mislim, da to nima veze.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Visokošolski sindikat Slovenije in Sindikat vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije...
Odgovori
0
Ogledi
258
  • Članek
Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad RS objavlja javni poziv...
Odgovori
0
Ogledi
240
  • Članek
Rok za oddajo prošnje za podaljšanje subvencioniranega bivanja študentov in rok za oddajo...
Odgovori
0
Ogledi
441

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu