Eurydice Slovenija Nov projekt – večgeneracijski center

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Nov projekt – večgeneracijski center

Na Ministrstvu za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti so zaključili Javni razpis za sofinanciranje projektov večgeneracijskih centrov, kjer je 4. januarja 2017 potekal podpis pogodb. Na razpisu so izbrali 15 večgeneracijskih centrov, ki bodo izvajali petletne preventivne programe namenjene socialnemu vključevanju ranljivih družbenih skupin in preprečevanju zdrsa v socialno izključenost.

Ministrica dr. Anja Kopač Mrak je vsem izbranim izvajalcem čestitala in jim zaželela uspešno izvajanje projektov.

Izvajalci projekta oziroma partnerji nosilcev projekta med članicami ZLUS so:


Vsi nosilci projekta (.pdf)

Vir: ZLUS, 11. 1. 2017

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
204
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
235
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
609
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.130
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
188
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 12. 4. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Članek
V okviru projekta INSPIRE je bil objavljen kratki film, ki je nastal v sodelovanju s 26...
Odgovori
0
Ogledi
142

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu