Neto plača, če je bruto 892 eur

Trenutno berete:
Neto plača, če je bruto 892 eur

Pridružen
31. avg 2012
Prispevki
13
Pozdravljeni,

računam neto plačo za 19. plačni razred (spremljevalec), to je 892 eur bruto in ne vem, kateri znesek je pravilen.
Tule dobim znesek 670 eur (Izračun plače).
Na tej povezavi pa 627 eur (Izračun plače 2018 | Data d. o. o. - Podjetništvo, ustanovitev podjetja). Kolikor sem ugotovila, je razlika v akontaciji dohodnine.
Na prejšnjem delovnem mestu (učitelj) sem za 1373 eur bruto dobila 928 eur neto, kot je izračun na prvi povezavi. Zdaj dobivam kot je izračun na drugi povezavi. V čem je 'finta'? A samo to, da mi računajo več akontacije in se bo to potem obračunalo pri dohodnini ali kaj drugega? Ima kdo kakšne podobne izkušnje?

Hvala za informacije in lep dan.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Društvo pedagogov je močno razburil vladni predlog novih izhodiščnih plačnih razredov, po...
Odgovori
0
Ogledi
707
  • Članek
Arja Ela Hvala, Junior ambasadorka Unicefa, je 20. 11. 2023, na svetovni dan otrok, začasno...
Odgovori
0
Ogledi
283
  • Članek
Bralna pismenost je prvi pogoj za učenje, z njo pa bi se morali ukvarjati od predšolske vzgoje...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Zagovornik načela enakosti je obravnaval domnevno diskriminacijo dijakov, ker je srednja šola...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Članek
Postavlja se vprašanje obstoja smiselnosti delovne skupine za pripravo nacionalnega programa...
Odgovori
0
Ogledi
477
  • Članek
Od 173 državnih šol v Beogradu je najmanj 67 šol prijavilo težjo obliko vrstniškega nasilja...
Odgovori
0
Ogledi
242

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu