Minuta za vzgojo: O facah in faconih ter zasebnosti na spletu

Trenutno berete:
Minuta za vzgojo: O facah in faconih ter zasebnosti na spletu

Kategorija:
Blogi
Thu, 21 Jan 2016 12:00:00 +0100

Ko bom velika, bom Nina Jelen. Sanjam tudi o tem, da bi otroke prešolala na podružnično šolo Podkum. Na tej šoli poučuje Nina Jelen, učiteljica, ki jo občudujem, a na žalost – le od daleč. V resnici se seveda ne bom preselila v zasavske hribe, čeprav bi selitev pomenila, da bi moje otroke dve leti učila najbolj navdihujoča učiteljica, kar sem jih do zdaj srečala. Tudi na naši šoli so odlične učiteljice, zato bom lažjega srca ostala v Ljubljani. Verjetno je izvrstnih učiteljic ogromno tudi po drugih šolah. Zanje najbrž ne bom nikoli izvedela. Izvedela pa sem za Nino Jelen. In kot rečeno, ko bom velika, bi rada bila Nina Jelen. Prepričana sem namreč, da toliko radosti, zadovoljstva, hvaležnosti in spoštovanja, kot ga ona dobi za trud, ki ga vloži v svoje delo, ne ...

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Delo, www.delo.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vlada se je danes seznanila z aneksom h kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
290
  • Članek
Strokovnjaki pozivajo, da vzgoja v šolah ne bi smela biti odvisna od naključno dobrega učitelja...
Odgovori
0
Ogledi
188
  • Članek
Minister Darjo Felda je v soboto, 21. 10. 2023, v sklopu regijskega obiska vlade v Savinjski...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Med 13. in 17. septembrom je bilo Celje v znamenju inovacij, izobraževanja ter digitalne...
Odgovori
0
Ogledi
436
  • Članek
Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je ministru za vzgojo in izobraževanje dr. Darju Feldi...
Odgovori
0
Ogledi
142
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda je v zvezi z medijsko odmevnim primerom...
Odgovori
0
Ogledi
293

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu