Minuta za vzgojo: Mami, zakaj sem vedno zadnji v vrtcu?

Trenutno berete:
Minuta za vzgojo: Mami, zakaj sem vedno zadnji v vrtcu?

Dileme sodobnega starševstva so povezane tudi z iskanjem ravnovesja med poklicnim in družinskim življenjem.

Minuta za vzgojo je čas, ki si ga morda lahko na dan vzamemo, da razmislimo o našem odnosu do otrok in družine.

Dileme sodobnega starševstva so povezane tudi z iskanjem ravnovesja med poklicnim in družinskim življenjem. Vsakodnevnih zagat je veliko. Mnoge starše denimo begajo (pre)dolge ure, ki jih morajo otroci preživeti v vrtcu.

Piše: Sonja Merljak
Več na http://www.delo.si/mnenja/blog/minuta-za-vzgojo-mami-zakaj-sem-vedno-zadnji-v-vrtcu.html
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vlada se je danes seznanila z aneksom h kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Strokovnjaki pozivajo, da vzgoja v šolah ne bi smela biti odvisna od naključno dobrega učitelja...
Odgovori
0
Ogledi
209
  • Članek
Minister Darjo Felda je v soboto, 21. 10. 2023, v sklopu regijskega obiska vlade v Savinjski...
Odgovori
0
Ogledi
250
  • Članek
Med 13. in 17. septembrom je bilo Celje v znamenju inovacij, izobraževanja ter digitalne...
Odgovori
0
Ogledi
466
  • Članek
Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je ministru za vzgojo in izobraževanje dr. Darju Feldi...
Odgovori
0
Ogledi
155
  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda je v zvezi z medijsko odmevnim primerom...
Odgovori
0
Ogledi
332

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu