Eurydice Slovenija Kolesarski izpit v spletni skupnosti v učilnici KOLESAR

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Kolesarski izpit v spletni skupnosti v učilnici KOLESAR

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Prometna vzgoja je od nekdaj del vsakdana v osnovnih šolah, v prvi triadi pa je poseben poudarek še na kolesarekm izpitu. Seveda ne zgolj zato, ker tako veleva zakon. Naši najmlajši morajo biti varni v prometu, največ pa naredimo s tem, ko jih seznanimo s prometnimi predpisi ter z varnim in pravilnim ravnanjem.

V spletnih skupnostih na portalu SIO je zrasla učilnica KOLESAR, ki je prirejena tudi temu, da se v njej izvajajo testni preizkusi znanja cestno prometnih predpisov in izpiti.

Pilotna izvajanja teoretičnega dela kolesarskega izpita so že bila opravljena in menda je šlo brez težav. Torej kamenček znotraj projekta E-šolska torba, ki bo prispeval k večji varnosti naših najmlajših.

Povezavi:



Vir: SIO, 2. 4. 2015

Ogled sporočila na izvorni strani...

- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
685
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
451
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
427
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
405
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
367
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.961
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.088

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu