SIO Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več!

Trenutno berete:
SIO Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več!

Mednarodna konferenca “Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več”

Kako preseči klasični “papirnati” vzgojni načrt in ga pripraviti tako, da bo deloval v praksi? Kdaj je vzgojni načrt skupna vizija in način dela tako učiteljev, učencev in staršev?

Odgovore na vprašanji bomo skupaj s predavatelji, uveljavljenima strokovnjakoma Rankom Rajovićem in Jasno Solarovič, ter izkušnjami iz mednarodnega projekta Erasmus+: “Jaz zmorem, ti zmoreš, midva zmoreva več” iskali na mednarodni konferenci na Brdu pri Kranju, v sredo, 19. 4. 2017.

Način vzgojnega delovanja, ki smo ga na Osnovni šoli Naklo, Zavodu za gluhe in naglušne Ljubljana, osnovni šoli iz Italije, logopedski šoli iz Litve ter na šoli za otroke z avtizmom iz Turčije razvijali v dveh letih in preskušali v praksi, dokazuje, da lahko osmišljen in delujoč vzgojni načrt oziroma preventivni program prinese veliko pozitivnih sprememb, tako za otroke kot učitelje.

Poleg predavanj smo pripravili tudi delavnice, predstavili vam bomo tudi naš model (vzorec) vzgojnega delovanja in zbornik primerov dobre rabe.

Konferenca je brezplačna, možno je brezplačno parkiranje. Prijavite se tukaj.

Predavanja in delavnice bodo v angleščini.

Vljudno vabljeni!


Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Slovensko izobraževlano omrežje (SIO), sio.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Geslo letošnje Evropske noči raziskovalcev je Človek živali in žival človeku, zato organizatorji...
Odgovori
0
Ogledi
411

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu