Izračun plače

Trenutno berete:
Izračun plače

Pridružen
3. jun 2014
Prispevki
58
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Vrtec
  2. Osnovna šola
Lepo pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve, kako se izračunava višina plače. Spadam v 30. plačni razred (uni. dipl. prof. razrednega pouka), ob nastopu zaposlitve bom imela 1 leto in 3 mesece delovne dobe, torej sem še začetnica. Zaposlena bom za 23 ur na teden (morda mi jih bodo uspeli nabrati 25). Sem vprašala, pa so mi rekli, da naj bi bila plača 900 €, ampak se mi zdi, da so so zmotili oz. narobe razumeli moje vprašanje. Pričakovala sem, da bo manj.

Ima kdo izkušnje s tem? Hvala.

LP
Anja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

hvala. Sedaj se sprašujem, če nisem jaz tista, ki sem nekaj narobe razumela :) Kolikšna pa bi bila potem plača, če gre za delovne ure?

LP
Anja
 
Ja, najprej je bilo govora o zaposlitvi za polni delovni čas, potem pa sem prišla na razgovor in so mi takoj povedali, da gre za 23 ur. Gre za podaljšano bivanje, kjer je osnova 25 pedagoških ur. Ves čas sem mislila, da so si pač premislili, kaj drugače razporedili in da mi namesto 40 delovnih ur ponujajo 23. Sedaj pa ugotavljam, da so najbrž ves čas govorili o pedagoških urah.

Če bi bilo govora o 23 delovnih urah, bi mi najbrž povedali še % zaposlitve, kajne?
Hvala, da ste me razsvetlili :)

Lp,
Anja
 
Lepo pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve, kako se izračunava višina plače. Spadam v 30. plačni razred (uni. dipl. prof. razrednega pouka), ob nastopu zaposlitve bom imela 1 leto in 3 mesece delovne dobe, torej sem še začetnica. Zaposlena bom za 23 ur na teden (morda mi jih bodo uspeli nabrati 25). Sem vprašala, pa so mi rekli, da naj bi bila plača 900 €, ampak se mi zdi, da so so zmotili oz. narobe razumeli moje vprašanje. Pričakovala sem, da bo manj.

Ima kdo izkušnje s tem? Hvala.

LP
Anja
Pozdravljena,
Tvoja 100% učna obveza je 22 ur. Osnova za 30 plačni razred je bruto 1.374.400 to je tam okrog 929 neto. Vendar pa je odvisno koliko olajšav imaš ( otrok) , odbitki za sindikat, kakšna dodatna zavarovanja. Prišteješ še pa lahko potne stroške in prehrano.
Lp, J.
 
Pozdravljena,
Tvoja 100% učna obveza je 22 ur. Osnova za 30 plačni razred je bruto 1.374.400 to je tam okrog 929 neto. Vendar pa je odvisno koliko olajšav imaš ( otrok) , odbitki za sindikat, kakšna dodatna zavarovanja. Prišteješ še pa lahko potne stroške in prehrano.
Lp, J.
Ker gre za ure podaljšanega bivanja, kar sem šele sedaj videla, pa je 100 procentna učna obveznost 25 ur. Torej če
Pozdravljena,
Tvoja 100% učna obveza je 22 ur. Osnova za 30 plačni razred je bruto 1.374.400 to je tam okrog 929 neto. Vendar pa je odvisno koliko olajšav imaš ( otrok) , odbitki za sindikat, kakšna dodatna zavarovanja. Prišteješ še pa lahko potne stroške in prehrano.
Lp, J.
Sem šele zdaj videla, da gre za podaljšano bivanje, 200 procentov učne obveze je pri 23 urah 92 procentov.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je sprejelo spremembe Pravilnika o sofinanciranju...
Odgovori
0
Ogledi
240
  • Članek
Omrežje Eurydice je predobjavilo del poročila Plače učiteljev in ravnateljev v Evropi 2021/22 v...
Odgovori
0
Ogledi
1.084

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu