Bonelli, Tomšič, ?

Trenutno berete:
Bonelli, Tomšič, ?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
27. nov 2010
Prispevki
6
Ojla, pa je za mano. Uspešno. JC_goody.gif

Komisijo so mi zamenjali, tako, da se ne spomnim kdo je bil za Ustavo. (zelo prijazen stric :P ). So pa zelo prijazni, pomagajo, iščejo znanje. Sem dobila vprašanja, ki sem jih kar znala, pa se mi je vseeno malo jezik zapletal.In te lepo s podprašanji peljejo.

Ustava:(zelo na kratko)
DZ, Simboli EU, konvecija o otr. pravicah in naštej 3 pravice iz nje

Zakoni:
Načela in temeljne naloge vrtcev,
če za ustanovitev vrtca rabiš 10 enot, koliko je najmanjše število zagotovljenih enot na demografsko ogroženem območju? odg: 9
vprašala me je še kako se imenuje nek akt (ne spomnim se več), pa sem rekla da akt o.... in je bilo ok

SJK:
Velika začetnica (kje jo pišemo, lastna imena....)
Poveži z malo (sem dala primer :Lučka in lučka in je bilo dovolj)
Kaj moti pri razumevanju govora (sem malo nakladala, ker nisem bila ziher, pa je bila hitro zadovoljna)

vsem, ki vas to še čaka l_googd_luck.gif

jaz grem pa na zaslužen beach.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
327
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.224
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
704
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 8. jun 2023 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
874

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu