Aktivna politika zaposlovanja za pozabljeno generacijo (30+) – izkušnja iz prve (brezposelne) roke

Trenutno berete:
Aktivna politika zaposlovanja za pozabljeno generacijo (30+) – izkušnja iz prve (brezposelne) roke

Aktivist Sindikata Mladi plus (Robert Štebej), je pripravil prispevek o aktivni politiki zaposlovanja za pozabljeno generacijo (30+).

Ko sem izvedel, da je država nam, ki smo že dopolnili 30 let, končno namenila ukrep na področju aktivne politike zaposlovanja, sem bil navdušen. Mogoče pa le še obstaja upanje za nas, ki smo preko različnih oblik zaposlitve (najpogosteje prekarnih, jasno), že pridobili nekaj delovnih izkušenj in smo ob dopolnitvi 30 let za državni aparat izpadli iz kategorije mladih. No, ko sem besedilo ukrepa prebral, sem hitro pristal na realnih tleh.

Več na izvorni strani Aktivna politika zaposlovanja za pozabljeno generacijo (30+) – izkušnja iz prve (brezposelne) roke
- - -
Piše: Robert Štebej, aktivist Sindkata Mladi plus | Vir: mladiplus.si, 18. feb 2016
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu