Eurydice Slovenija 31. državni in 14. mednarodni festival: Potujem, torej sem

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija 31. državni in 14. mednarodni festival: Potujem, torej sem

Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo:

  • v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami in pod pokroviteljstvom Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo razpisujeta 31. državni festival Turizmu pomaga lastna glava na temo Potujem, torej sem, ki bo potekal marca/aprila 2017. Na festivalu lahko sodelujete s turistično nalogo in predstavitvijo na tržnici.
    Rok za oddajo turističnih nalog je 31. januar 2017.
  • skupaj s Centrom RS za poklicno izobraževanje pod pokroviteljstvom Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo razpisujejo 14. mednarodni festival Več znanja za več turizma na temo Potujem, torej sem, ki bo potekal 1. februarja 2017 na sejmu NATOUR Alpe-Adria v Ljubljani.
    Rok za oddajo opisa turističnega proizvoda in promocijskega spota je 13. januar 2017.

Rok za prijavo na oba festivala je 14. oktober 2016. Prijavnico pošljite na [email protected].

Vsa dodatna pojasnila dobite na Turistični zvezi Slovenije pri Petri Pestotnik, telefon: 01/43-41-670 ali e-pošti: petra.pistotnik@turistična-zveza.si

Vir: ZRSŠ, 29. 9. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Poslanci so s 46 glasovi za in 24 glasovi proti sprejeli novelo Zakona o osnovni šoli. Ta...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
305
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Danes je mednarodni dan matematike in dan števila pi, ki je posvečen tej matematični konstanti...
Odgovori
0
Ogledi
67
  • Članek
V Sloveniji je lani prebivalo skoraj 1.054.000 žensk, njihova povprečna starost je bila 45,4...
Odgovori
0
Ogledi
80
  • Članek
V Sloveniji je več kot 6.000 doktoric znanosti. Letno doktorira približno enako število žensk...
Odgovori
0
Ogledi
83
  • Članek
Svet se spopada s porastom nasilnih konfliktov, obenem pa se zaskrbljujoče razrašča...
Odgovori
0
Ogledi
104

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu