3. jul 2017 ob 15.30 - Pluško, Pem, Križnar

Trenutno berete:
3. jul 2017 ob 15.30 - Pluško, Pem, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
25. sep 2014
Prispevki
7
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 3. jul 2017
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv:

Izpraševalec za zakonodajo: Pluško
Izpraševalec za ustavo: Pem
Izpraševalec za slovenščino: Križnar

Prijava poslana dne: 16. maj 2017
Potrditev prijave dne: 7. jun 2017
Obvestilo o izpitu dne: 12. jun 2017

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena.
Zanima me, če je možno, da imava iste izpraševalce in isti dan in uro izpita?

LP
 
Ja.. nas je danes imelo 5 iste izpraševalce, pa isto uro.. po vrsti kot smo tam napisani, gremo notri.
 
Poslala sem 1. 6. 2017
Odlocbo prejela 12. 6. 2017
Obvestilo o izpitu prejela 14. 6. 2017
Izpit 4. 7. 2017
Predpisi: Bonelli
Ustava: Čebular Musar
SLJ: Epih
 
Zadnjič smo imeli ob isti uri 3 različne komisije. Tako da lahko imajo trije isto uro, pa vsi drugo komisijo ;) Nasvet: pri vratarju/varnostniku (pri katerem se ''pofočkaš'', ko prideš) preveri, če so člani komisije isti! Pri meni je npr. se zamenjala ena izpraševalka in sem imela potem še pol ure, da sem malo pregledala njena vprašanja in si še malo pogledala tiste teme ;)
 
Zadnjič smo imeli ob isti uri 3 različne komisije. Tako da lahko imajo trije isto uro, pa vsi drugo komisijo ;) Nasvet: pri vratarju/varnostniku (pri katerem se ''pofočkaš'', ko prideš) preveri, če so člani komisije isti! Pri meni je npr. se zamenjala ena izpraševalka in sem imela potem še pol ure, da sem malo pregledala njena vprašanja in si še malo pogledala tiste teme ;)
Hvala za odgovor in nasvet. ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu