29. jun 2023 ob 15.15 - PIVK, GAŠPERLIN, KOBOL

Trenutno berete:
29. jun 2023 ob 15.15 - PIVK, GAŠPERLIN, KOBOL

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. jan 2023
Prispevki
3
Datum izpita: 29. jun 2023
Ura izpita: 15.15

Področje v šolstvu: gimnazija
Strokovni naziv: profesorica športne vzgoje

Izpraševalec za zakonodajo: PIVK
Izpraševalec za ustavo: GAŠPERLIN
Izpraševalec za slovenščino: KOBOL

Prijava poslana dne: 5. jun 2023
Potrditev prijave dne: 8. jun 2023
Obvestilo o izpitu dne: 8. jun 2023
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravijena, ker smo danes tako hiteli in so nam izpitno komisijo zamenjali me zanima ali si si mogoce zapomnila izprasevalce? Predvsem za slovenščino me zanima, ker bom morala še enkrat.
Upam da je pri tebi bilo uspešno in hvala za odgovor :)
lp
 
Joj, jaz pa šolske zakonodaje nisem naredila. Ampak, 2 imava obe pokriti! 💪
Žal si nisem zapomnila komisije, bi pa verjetno lahko poklicala in ti povejo, kdo je bil. Mi je bil pa on še najbolj normalen. Ostali dve brezizrazni, brez nasmeha, zategnjeni ... Sem bila kar negativno presenečena.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
V podatkovni bazi SiStat objavljajo podrobne podatke o dohodku, revščini in socialni...
Odgovori
0
Ogledi
46
  • Članek
Na Zavodu RS za šolstvo so v letu 2023 izvedli že četrti medresorski projekt Teden umetnosti v...
Odgovori
0
Ogledi
73
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca je pripravila osnutek predloga...
Odgovori
0
Ogledi
104
  • Članek
Pomembnost ocen je ubijalska. To, kar smo naredili iz nekih ubogih številk, je zgrešeno. To je...
Odgovori
0
Ogledi
132
  • Članek
Strokovna delovna skupina pod vodstvom dr. Janeza Vogrinca z ljubljanske Pedagoške fakultete je...
Odgovori
0
Ogledi
135
  • Članek
V letu 2023 je izšlo kar nekaj poročil o različnih izobraževalnih temah. Pregled lanskih...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Eurydice Slovenija CEPS journal, št. 4/2023
Izšla je nove tematske številke Revije Centra za študij edukacijskih strategij (CEPS), Changing...
Odgovori
0
Ogledi
61

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu