23 .2. 2011 ob 15.30 - Chwatal, Kostanjevec, Petročnik

Trenutno berete:
23 .2. 2011 ob 15.30 - Chwatal, Kostanjevec, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. feb 2011
Prispevki
4
Sem akademska slikarka z opravljeno ped. and. izobrazbo. Izpit pred komisijo za učitelje predmetnega pouka v OŠ imam 23. 2. 2011, predsednik komisije: Borut Chwatal, izpraševalec za ustavo: Janez Kostanjevec, izpraševalka za slovenski jezik: Sergeja Petročnik. Nikjer v obvestilu ni omenjen izpraševalec za šolsko zakonodajo. Mar to pomeni, da bom opravljala le ustavo in slovenščino? Ima kdo isto komisijo kot jaz, jo kdo pozna? flag_of_truce.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Mene pa zanima naslednje: tudi jaz imam izpit 23.2. ob 15.30, ampak meni piše na obvestilu komisija: Chwatal, Holobar in Šterbenc????
Kaj mislite, verjetno bom tudi jaz imela isto komisijo kot vi??

Lep pozdrav in seveda veliko sreče :)
 
Navadno imate to komijisjo, ki jo določijo. Seveda lahko obstaja več komisij na isti dan, celo isto uro. Odvisno tudi od področja, za katerega opravljate strokovni izpit. Lahko pa se zgodi, da vam tik pred zdajci komisijo zamenjajo. Ponavadi je to izjema.

Predlagam, da zapišete svojo komisijo v novo temo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
708
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
674
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
1
Ogledi
503
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
442
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.281
Pozdravljeni, malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza...
Odgovori
10
Ogledi
2.031

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu