17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

Trenutno berete:
17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. apr 2011
Prispevki
15
Datum izpita: 17.9.2012
Ura izpita: 15.30

Izpraševalci
- zakonodaja: Nevenka Lamut
- ustava: Laura Praprotnik
- slovenščina: mag. Mojca Hoznak

Področje v šolstvu: Osnovna šola

Strokovni naziv:

Dodatno sporočilo:
Datum je prispel danes, zdaj pa naprej med zakone, člene in pravila naglaševanja.


Dobro učenje vsem, ki boste SI opravljali na isti dan.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

moja ura je 16.30.
a kaj vemo o izpraševakah???
 
Odg: 17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

Kdaj pa sta oddali svojo prijavo? Da malo preračunam, kdaj lahko pričakujem pismo ... Vso srečo na izpitu!
 
Odg: 17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

ja sem jo oddala maja, ampak je vmes prišlo do nekega ponesrečenega zapleta z dokumentacijo, tako da ga imam šele zdaj. drugače, bi ga imela konec junija
 
Odg: 17. 9. 2012 - Lamut, Praprotnik, Hoznak

Tudi jaz se oddala konec maja, potem sem čakala na datum, ampak sem rok pred počitnicami zamudila (prijavo sem oddala nekaj dni prepozno v maju).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
Pozdravljeni. Ne najdem veliko vprašanj izpraševalke Laure Praprotnik (USTAVA). Lahko kdo...
Odgovori
2
Ogledi
901

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu