15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Trenutno berete:
15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
29. jan 2011
Prispevki
5
15. MAJ

Področje v šolstvu: RAZREDNI POUK

Izpraševalci
  • USTAVA: Jurij Groznik
  • ZAKONODAJA:Verica Šenica Pavletič
  • SLOVENŠČINA:Mateja Gomboc
Sporočilo:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, PA SMO TAM! še kdo? ;)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: STROKOVNI IZPIT - 15. maj

Živjo, tudi jaz imam 15. maja s to komisijo:)zdj se pa začne resno učenje:):)
 
Odg: STROKOVNI IZPIT - 15. maj

Oh ja..do zdej smo sam mal pregledovali, zdej pa zares :)
Če nama bo hudo, vsaj veva da imava ena drugo ;)
 
Odg: STROKOVNI IZPIT - 15. maj

Ja seveda:)sj bo šlo, ob kateri uri imaš??za komisijo sem gledala, da so vsi ok in prijazni:):)
 
Odg: STROKOVNI IZPIT - 15. maj

Čau,
kdaj se poslale prijavo? Koliko časa ste čakale na datum? Jaz sem jo tudi že poslala, pa ne dobim nobenega odgovora.
Hvala in srečno pri učenju.
 
Odg: STROKOVNI IZPIT - 15. maj

Prijavo sem poslala 30. 3., čez 14 dni sem dobila pošto, da je prijava ok, danes pa datum:)
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

živjo! tudi jaz imam 15. maja ob 15.30, vendar imam drugačno komisijo (Rozman, Brus, Žist), še kdo mogoče? ne najdem prav veliko vprašanj.... je imel kdo več sreče?
hvalaaaaa, lp
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

kakšnih vprašanj? a po izpraševalcih?
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

ni prav veliko-sicer se pa sama ne bi zanašala na to..kaj pa veš, kaj se spomnijo v tistem trenutku ;)
@jasnaka- imaš kakšne fajn zapiske o pravicah?
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Imam Konvencijo o otrokovih pravicah ... in iz Ustave RS ... Se mi zdi vse dovolj podrobno opisano in razloženo.
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Uporabnik sanja.razdevsek je napisal:
živjo! tudi jaz imam 15. maja ob 15.30, vendar imam drugačno komisijo (Rozman, Brus, Žist), še kdo mogoče? ne najdem prav veliko vprašanj.... je imel kdo več sreče?
hvalaaaaa, lp

Tudi jaz imam 15. 5. ob 16.30. Komisija: Žist, Brus, Rozman. Vprašanj pa žal nimam. Lahko kdo pomaga ;) ? Hvala!
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

hej! pojdi na stran Seznam forumov, tam jih je nakaj po izpraševalcih...pod vsakim sklopom (ustava, zakonodaja...) :)
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Uuuu, hvala! Ravnokar malo brskam in gledam. Pod: Strokovni izpit slovenščina/ustava ... sem malo gledala vprašanja. Samo tam ni po izpraševalcih. Želim obilo uspeha pri učenju in nič slabe volje ;-).
 
Odg: 15. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Groznik, Gomboc

Hvala za pomoč. Sem našla.
Jaz opravljam strokovni izpit s področja dijaških domov. A je še kdo drug s tega področja?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.963
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.052
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
495

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu