Eurydice Slovenija Prijava na mednarodne seminarje eTwinning

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Prijava na mednarodne seminarje eTwinning

Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni k prijavi na mednarodne dogodke eTwinning, ki bodo potekali oktobra in novembra:

  • »Our schools: places of happiness and success – fostering well-being and creativity through eTwinning«, 25. –27. oktober 2023, Beograd, Srbija. K prijavi vabimo učitelje OŠ, SŠ (vsa predmetna področja) in vzgojitelje predšolskih otrok. Program
  • eTwinning Seminar für Volksschullehrkräfte und Kindergartenpädagoginnen und –pädagogen (mednarodni seminar bo potekal v nemškem jeziku!), 9. –10. november 2023. Dunaj, Avstrija. K prijavi vabimo vzgojitelje predšolskih otrok in učitelje OŠ. Program
  • »Focusing on innovation in VET« (mednarodni seminar), 26. –28. oktober 2023, Madrid, Španija. K prijavi vabimo učitelje strokovnih in poklicnih šol (vsa predmetna področja). Program

Na vsakem dogodku sta na voljo 2 mesti za slovenske učitelje in vzgojitelje.

Prijavni obrazec pošljite do 15. 9. 2023.

Vir in več informacij: CMEPIUS, 6. 9. 2023

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
226
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
226
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
235
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
208
  • Članek
CMEPIUS je v sodelovanju z Ministrstvom za vzgojo in izobraževanje podelil nacionalna priznanja...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
265
  • Članek
Pedagoški inštitut in Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje sta na skupni novinarski konferenci...
Odgovori
0
Ogledi
170

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu