27. jun 2018 ob 15.30 - Cankar, Pečjak Ferlež, Butina

Trenutno berete:
27. jun 2018 ob 15.30 - Cankar, Pečjak Ferlež, Butina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
14. maj 2018
Prispevki
5
Datum izpita: 27. jun 2018
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok

Izpraševalec za zakonodajo: Cankar
Izpraševalec za ustavo: Pečjak Ferlež
Izpraševalec za slovenščino: Butina

Prijava poslana dne: 18. maj 2018
Potrditev prijave dne: 25. maj 2018
Obvestilo o izpitu dne: 6. jun 2018
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo :) Tudi jaz imam jutri zagovor pri tej komisiji. Vse tri naj bi bile prijazne in pomagajo, če se ti kje zatakne :)
 
Uro imam ob 16.00. Pomoje gremo eden po eden ja☺ Si gledala kaj vprašanja, ki naj bi jih ta komisija spraševala?
 
Uro imam ob 16.00. Pomoje gremo eden po eden ja☺ Si gledala kaj vprašanja, ki naj bi jih ta komisija spraševala?


Potem si že druga, ki ima ob 16ih. Je nekdo objavil da ima tudi takrat in isto komisijo.
To me malo skrbi. Ne vem kako bo to. Ali bo druga komisija,ali bomo dva po dva...bo presenečenje.
Nekaj malega sem ja. Ti?
 
Se bom še malo pozanimala kako je s tem. Sem pogledala ampak je itak vsega preveč, tako da bom rabila veliko sreče☺
 
Ko sem sama opravljala strokovni izpit, smo imeli sočasno v dveh sosednjih sobah, pri vsaki komisiji. Pri vsaki polovica dobi uro 15.30, druga polvica pa 16.00. V našem primeru je prišlo v vabilih do napake, dve, ki naj bi imeli uro 16.00, sva imeli v vabilu 15.30, nato so nas vse vseeno spustili naprej, sama sem imela vabilo s seboj ravno zaradi izkušenj v preteklosti (ne s SI). Nato je pred predavalnico seznam (ni abecedni), po katerem greste noter. Mogoče še to, naprej greste lahko šele nekaj minut pred začetkom, sama sem prišla skoraj uro prej, da bi v miru še malo prebrala, a ob sprejemni niso še imeli našega seznama. Je pa za ministrstvom simpatičen lokal, kjer lahko nekaj spijete, me sotrpike smo se tam našle in kakošno rekle ob pijači.

Srečno vsem, naj bo to ena velika kljukica pred poletnim dopustom! :)
 
Ko sem sama opravljala strokovni izpit, smo imeli sočasno v dveh sosednjih sobah, pri vsaki komisiji. Pri vsaki polovica dobi uro 15.30, druga polvica pa 16.00. V našem primeru je prišlo v vabilih do napake, dve, ki naj bi imeli uro 16.00, sva imeli v vabilu 15.30, nato so nas vse vseeno spustili naprej, sama sem imela vabilo s seboj ravno zaradi izkušenj v preteklosti (ne s SI). Nato je pred predavalnico seznam (ni abecedni), po katerem greste noter. Mogoče še to, naprej greste lahko šele nekaj minut pred začetkom, sama sem prišla skoraj uro prej, da bi v miru še malo prebrala, a ob sprejemni niso še imeli našega seznama. Je pa za ministrstvom simpatičen lokal, kjer lahko nekaj spijete, me sotrpike smo se tam našle in kakošno rekle ob pijači.

Srečno vsem, naj bo to ena velika kljukica pred poletnim dopustom! :)


Hvala ti!

LP
 
Sama sem razumela, da je splošna ura za par kandidatk, nato se pogleda seznam, ki je na vratih in po tem seznamu hodimo ena po ena not. :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.092
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
2.092
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
985
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
539
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
522
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
639
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
832

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu