Srednje šole

Seznam vprašanj za zakonodajo za področje gimnazije, srednje, poklicne in strokovne šole, diskusije, pomoč...

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

  • Ne prezri
Predpisi, ki jih morate poglobljeno poznati na strokovnem izpitu za področje SREDNJE ŠOLE (gimnazije, poklicno in strokovno izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
4.160
Pozdravljeni. Bi bil kdo pripravljen deliti z menoj novejšo srednješolsko zakonodajo za strokovni izpit? Na forumu so zapiski iz 2013 in 2015...
Odgovori
7
Ogledi
1.910
Mladi v prometu Raziskujemo o mladih v prometu
Odgovori
0
Ogledi
356
  • Vprašanje
Pozdravljeni, zanima me, kakšno prakso imate po šolah glede objavljanja člankov učiteljev v raznih revijah in časopisih. S tem mislim vse vrste...
Odgovori
0
Ogledi
993
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Zanima me ali lahko nekdo z končano fakulteto iz eletrotehnike, poučuje na srednji/osnovni šoli npr. Matematika, fizika ali...
Odgovori
0
Ogledi
819
Pozdravljeni! Pripravljam se za strokovni izpit z polno paro, pripravništo sem opravljal na splošni gimnaziji. Zanima me, ali moram poznati tudi...
Odgovori
0
Ogledi
3.205
Je imel morda kdo v komisiji gospoda Rozmana in dela na srednji šoli - poklicno tehnična??
Odgovori
1
Ogledi
3.432

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Nazaj
Na vrhu