prijava k strokovnemu izpitu - dokazilo o pridobljeni pedagoško - andragoški izobrazbi

Trenutno berete:
prijava k strokovnemu izpitu - dokazilo o pridobljeni pedagoško - andragoški izobrazbi

Pridružen
18. sep 2023
Prispevki
1
Pozdravljeni,

trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem magistrica socialnega dela. Strokovni izpit bi opravljala kot svetovalna delavka. Ko sem poslala prijavo, sem dobila v odgovor, da je moja prijava nepopolna, in sicer, da morem posredovati tudi dokazilo o pridobljeni pedagoško - andragoški izobrazbi. Obrnila sem se na fakulteto in od njih sem dobila odgovor, da če želim opravljati delo v VIZ, potrebujem pridobiti pedagoško - andragoško izobrazbo. Zanima me, ali je to res potrebno, če opravljam strokovni izpit za svetovalnega delavca?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni se je isto zgodilo, delam na zavodu za otroke s posebnimi potrebami in tudi nima lm specialno pedagoške izobrazbe. Ta zahteva je vezana nastope kjer si opravljala prakso. Jaz sem potem predložila nastope z redne šole in je bilo ok. Srečno!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
234
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
522
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
943
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
278
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
487

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu