Znanje na zagovoru

Trenutno berete:
Znanje na zagovoru

rp5

005
Pridružen
5. jun 2014
Prispevki
45
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni.

Zanima me, kako je na zagovoru. Kaj, če česa ne znaš oziroma si pozabil? Kako je s tem. Moraš na vsa vprašanja odgovorit pravilno, da narediš? Ali večina komisij pomaga? Malo me je že strah izpita... Pa še to ali jih veliko ne naredi?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Trema je včasih huda reč, ker nam zbriše kakšno stvar, ki jo raje ne vidimo zbrisane.. Predlagam, da si narediš miselne vzorce, ker potem imaš dobesedno sliko v glavi, osnovne reči, takrat trema ne more kaj dosti.
Jaz sem prvič padla zakonodajo. Lahko rečem, da je včasih potrebna tudi sreča, prva gospa me je namreč spraševala zakonodajo in ko je ugotovila da ne streljam odgovorov, ker mi je trema zablokirala razum, se je začela spotikat ob besede (rekla sem odrasla, ona pa je želela slišat polnoletna...) in še ene par takih.. potem me je pač vrgla. Ko vidijo da znaš, rečejo "Dobro, gremo naprej". Postavljajo tudi kakšno dodatno vprašanje, kar je meni pomagalo usmerit misli v pravo smer ali pa spomnit na kako malenkost.
Moj predlog je, dovolj prej se pripravljaj in sestavi si miselne vzorce, pa kar pogumno, ker so precej prijazni. Srečno!!!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Med predlaganimi spremembami zakona o osnovni šoli je tudi uvedba nacionalnega preverjanja...
Odgovori
0
Ogledi
71
  • Članek
Vzgoja in izobraževanje sta verjetno najpomembnejši družbeni sistem. Gradita prihodnost...
Odgovori
0
Ogledi
224
  • Članek
Eurydice Slovenija Dnevi svetovanja za znanje 2023
Letošnji Dnevi svetovanja za znanje 2023 se začenjajo danes, 20., in bodo potekali do petka, 22...
Odgovori
0
Ogledi
498
  • Članek
Prva, aprilska številka revije Mentor in znanje je posvečena vprašanjem, kako oblikovati...
Odgovori
0
Ogledi
265

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu