Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Trenutno berete:
Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Pridružen
28. sep 2012
Prispevki
10
Zavod
vrtec
Pozdravljeni,

čez dva dni imam strokovni izpit (vzgojiteljica). Ko sem šla ponovno preverjati pravopisne napake v mojih pripravah na nastope (ki sem jih seveda že poslala na ministrstvo), sem odkrila OGROMNO napak ... Ojejjj ;)) Kaj se zgodi na strokovnem izpitu, pri slovenščini - ali lahko to zelo negativno vpliva ali je to prednost (v smislu, da se sedaj dobro naučim vse to, kar sem narobe zapisala)? Ali bi bilo bolje, da bi dala priprave lektorirat? Sedaj mi je žal, da tega nisem storila.
Malo se bojim, kaj me čaka v sredo, kakšne so vaše izkušnje?

Hvala
LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Oj. Hja, škoda, da nisi dala priprav lektorirat prej. Bi ti prihranilo te skrbi. Jaz ti svetujem, da napake pogledaš in da jih znaš utemeljit. Po moje je velika možnost, da te bo slovenist o tem spraševal. Srečno!
 
Odg: Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Živijo, jaz sem imela tudi v pripravah veliko napak, ker tudi nisem dala lektorirat, vendar ni to nič slabo, ne bo vplivala na tvojo oceno oziroma zaradi tega še vseeno opraviš izpit, je pa fino da si si doma pogledala, ker ravno iz tvojih napak te lahko kaj vpraša. Ne skrbi ;)
 
Odg: Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Pozdravljena!

Sama sem tudi imela nekaj napak v pripravah - stičnost (pomišljaj, vezaj, dvopičje, narekovaj) in sem bila na izpitu to vprašana. Slavistka, ki me j izpraševala, mi je dala priprave in sem morala popraviti napake. Samo omenila je, da je prej dobro dati lektorirati. Moja komisija je bila : Cankar, Klopčič, Gomboc(slovenščina).
 
Odg: Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

Evo, danes sem naredila strokovnega! Kakšno olajšanje :) Glede priprav - vprašala me je le o pomišljaju, ki sem ga narobe uporabila (oz. sem namesto njega uporabila vezaj)! Ostale vejice, tipkarske napake, itd. pa sploh omenila ni!!
Tako da, hvala vam za nasvete, res ni bilo potrebno toliko skrbeti!
 
Odg: Zelo veliko napak v pisnih pripravah za nastope

ŠE VPRAŠANJA
Igor Kogoj
Kako so človekove pravice razdeljene po sklopih?
Kakšne so pravice v kazenskem postopku?
Kdaj je lahko omejena svoboda gibanja?
Načelo ustavnosti in načelo zakonitosti.
Ali razlikujete individualni akt in splošni akt? Kateri individualni akt ste dobili glede strokovnega izpita? (To je tisti obrazec, ki sem ga dobila, da izpolnjujem pogoje za opravljanje izpita ter da bom kmalu dobila datum izpita)

Tomaž Rozman
Prvo vprašanje si izberite sami. :))))
Kako poteka vpis otroka v vrtec?
Kateri otroci imajo prednost pri vpisu? (otroci s PP; otrok s potrdilom CSD o ogroženosti zaradi socialnega položaja družine; bratci in sestrice)
Kateri so otroci s posebnimi potrebami?
Ta gospod je res faca, zelo duhovit in prijeten!

Mojca Honzak
Pomišljaj. (zaradi napake v pripravah)
Kako delimo ločila? (končna, nekončna; stična, nestična; skladenjska raba, neskladenjska raba)
Našteti dvodelna ločila.
Sporazumevalna načela.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Zanimanje za razpis za krepitev digitalnih kompetenc ter odgovorno in varno rabo digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
547

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu