Zdaj pa ti dobi zaposlitev

Trenutno berete:
Zdaj pa ti dobi zaposlitev

Mene pa nekaj zanima. Tisti kateri ste bili vsaj na parih razgovorih za službo, koliko ljudi je bilo v komisiji?Je bil kdaj ravnatelj/ica čisto sam/a? Če je ravnatelj sam na razgovoru, mu nihče ne more dokazati, da zaposljuje ljudi preko veze in poznanstva. Saj to je itak znano ampak vseeno no.


Če ima ta znanec vse pogoje, ravnatelj ne krši popolnoma ničesar s tem, da ga zaposli. Ravnatelj je namreč tisti, ki odloča koga bo zaposlil. Tako, da bi lahko zraven cela komisija prisostvovala in ne bi bilo kaj veliko drugače...

Moje mnenje...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Dopolnjeni zakon o osnovni šoli (Uradni list RS, št. 87/11 z dne 2. novembra 2011) je...
Odgovori
0
Ogledi
178
  • Članek
Skupina strokovnjakov pripravlja prenovo nacionalnega programa vzgoje in izobraževanja za...
Odgovori
0
Ogledi
462
  • Članek
Arnesova jesenska konferenca Mreža znanja 2024, ki je potekala med 14. in 16. novembrom 2023, je...
Odgovori
0
Ogledi
121
  • Članek
Monografija Predšolski otrok v digitalni dobi (.pdf) je izšla pri založbi Univerze na...
Odgovori
0
Ogledi
336
  • Članek
Na sprejemu vodstva za visokošolske učiteljice, učitelje in sodelavke, sodelavce v okviru...
Odgovori
0
Ogledi
479
Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
735

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu