Zbiranje točk za napredovanje v nazive

Trenutno berete:
Zbiranje točk za napredovanje v nazive

Pridružen
18. feb 2019
Prispevki
6
Pozdravljeni,
trenutno sem zaposlena kot pomočnica vzgojiteljice, a se trenutno izobražujem za vzgojiteljico. V vrtcu imam dobre možnosti za zaposlitev v nekaj letih. Zanima me, ali lahko že kot pomočnica sodelujem na projektih (ala Zdravje v vrtcu) in zbiram točke? Se mi bodo potem štele “za nazaj”, ali veljajo šele od trenutka ko sem zaposlena kot vzg?
Hvala!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Državni izpitni center razpisuje redni oktobrski izpitni rok za preverjanje znanja jezika...
Odgovori
0
Ogledi
557
  • Članek
Mestna občina Ljubljana poziva zainteresirane kandidatke in kandidate, da podajo kandidaturo za...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Evropska komisija je objavila razpis za zbiranje predlogov v okviru medregionalnega instrumenta...
Odgovori
0
Ogledi
115
  • Članek
Vodstvo Ministrstva za kulturo je v marcu in aprilu obiskalo vseh 12 regij po Sloveniji. Na...
Odgovori
0
Ogledi
237
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
222
  • Članek
Izobraževanju in usposabljanju ter širjenju vedenja o neštetih koristih uporabe digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
130
  • Članek
Predsednica Republike Slovenije Nataša Pirc Musar in minister za vzgojo in izobraževanje dr...
Odgovori
0
Ogledi
306

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu