Zastarela vprašanja

Trenutno berete:
Zastarela vprašanja

Pridružen
27. sep 2012
Prispevki
12
Zavod
VRTEC
Ko brskam po vprašanjih izpraševalcev, me motijo datumi. Vsi so iz leta 2011 in 2010. So še aktualna? Kje pa so novejša?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

@didika, kot sem vam že odgovoril preko emaila, imajo nekatere teme več strani, novi prispevki pa se dodajajo na koncu teme, kot piše tudi v prvem prispevku tem z izpitni vprašanji.

Če si ogledate npr. temo USTAVA - skupna izpitna vprašanja opazite, da ima 17 strani:

strani1.PNG



Tema je bila ustvarjena 5. februarja 2011.

S klikom na 17 stran pa že pri prvem prispevku opazite, da je star zgolj 10 dni:

strani2.PNG



Na tak način deluje objava novih prispevkov v vseh temah na forumu. Torej, najnovejši prispevki so na koncu tem.

Po mojem mnenju je večina izpitnih vprašanj še zmeraj aktualnih, četudi so iz leta 2011.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.968
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
725
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.945
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
305
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.528
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
508
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.559

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu