ZAPOŠLJEVANJE UČITELJEV

Trenutno berete:
ZAPOŠLJEVANJE UČITELJEV

Pridružen
4. sep 2013
Prispevki
18
Področje
  1. Osnovna šola
Mene pa zanima kdaj bo prišel čas ko bomo učitelji ki hrepenimo po zaposlitvi že vrsto let ugledali luč svetlobe in zakorakali na delo. To se mora spremeniti. Pripravljena sem tudi zbrati pobudo takih kot sem jaz, ki več 10 let ne pride do razpia kaj pa še do zaposlitve, stopiti in poslati pismo Ministrstvu za šolstvo. Verjetno, dokler javno, glasno ne jamraš boš zgnil in umrl v lasrnem jadu. Kdo je za?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odvisno od regije. Pri nas nenormalno rabijo in smo bili lani dva meseca celo brez učitelja, ker se ni nihče prijavil. Tudi sedaj imamo zunaj 3 razpise. Obetajo se še 3 za september. Vzeli so vse učitelje brez strokovnega in so ga v tem času naredili. Tudi moje sošolke/sošolci imajo že vsi službe. Niso bili doma niti 2 meseca po koncu faxa.
 
Pozdrav. Verkaperka kje pa to je vaša regija? Lp, Janja
 
Odvisno od regije. Pri nas nenormalno rabijo in smo bili lani dva meseca celo brez učitelja, ker se ni nihče prijavil. Tudi sedaj imamo zunaj 3 razpise. Obetajo se še 3 za september. Vzeli so vse učitelje brez strokovnega in so ga v tem času naredili. Tudi moje sošolke/sošolci imajo že vsi službe. Niso bili doma niti 2 meseca po koncu faxa.
Jaz sem 10 let brez službe pa še v tem času ni bilo nobenega razpisa. Sem pa likovnica. Če kaj zasledite bi bila vesela obvestila.
 
Dolenjska (Ribnica in okoliške občine). Pa tudi na obali so zaposlitev dobile 4 kolegice. Jaz sem sicer RP. So pa lani pri nas vzeli tudi likovnico brez strokovnega. Sicer za nadomeščanje porodniške, ampak 1 leto je boljše kot nič. Ljudje te spoznajo, dobiš nove kontakte in imaš bolj odprto pot.
Na Škofljici so tudi zaposlili kolegico likovnico.
Res upam, da vam uspe. Drugače pa kakšen OPB?
 
Dolenjska (Ribnica in okoliške občine). Pa tudi na obali so zaposlitev dobile 4 kolegice. Jaz sem sicer RP. So pa lani pri nas vzeli tudi likovnico brez strokovnega. Sicer za nadomeščanje porodniške, ampak 1 leto je boljše kot nič. Ljudje te spoznajo, dobiš nove kontakte in imaš bolj odprto pot.
Na Škofljici so tudi zaposlili kolegico likovnico.
Res upam, da vam uspe. Drugače pa kakšen OPB?
In kje in kdaj je bil ta razpis. Redno vse pregledujem in ga ni bilo. Meni se nekje daleč za določen čas ne izplača oz. je nemogoče ker imam otroka. To pomeni, da ju zapustim. Vem pa da do služb veliko pride na tiho:). lp
 
Vsi razpisi so bili javno objavljeni in nobena ni imela nobenih poznanstev, ki bi pripomogli k zaposlitvi. Vse je bilo javno in nič na tiho.
Potem vam želim, da se čim prej kaj odpre v vaši bližini.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pedagoški inštitut v sodelovanju s Pedagoško fakulteto in Filozofsko fakulteto Univerze v...
Odgovori
0
Ogledi
40
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
91
  • Članek
Omrežje Eurydice je predstavilo novo spletno orodje za prikaz plač učiteljev in ravnateljev...
Odgovori
0
Ogledi
331
  • Članek
Pri delu z dijaki že nekaj let uporablja umetno inteligenco, hkrati pa opozarja na izginjajoče...
Odgovori
0
Ogledi
109
  • Članek
Kadrov v šolstvu bo v prihodnje primanjkovalo še bolj kot zdaj. Vpis na pedagoške smeri se ne...
Odgovori
1
Ogledi
321
  • Članek
5. oktober je posvečen učiteljem, vzgojiteljem, predavateljem in vsem drugim pedagoškim...
Odgovori
0
Ogledi
414
  • Članek
5. oktober je posvečen učiteljem, vzgojiteljem, predavateljem in vsem drugim pedagoškim...
Odgovori
0
Ogledi
507

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu