Zaposlitev za polovični delovni čas - prispevki

Prispevki
10
Pozdravljeni!

Obeta se mi zaposlitev za polovični delovni čas na osnovni šoli. Tako bi naj imela plačane polovične prispevke za pokojninsko zavarovanje, drugo polovico pa sem slišala, da si lahko doplačujem sama. Zanima me, če slučajno kdo iz lastnih izkušenj ve, koliko približno znaša višina doplačila prispevkov, ki bi ga morala kriti sama? Sem začetnica in spadam v 30. plačni razred.

LP

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Avtor teme Podobne teme Forum Datum
Zavod RS za zaposlovanje Območje MARIBOR UČITELJ ZAČETNIK NA PROSTEM PROJEKTNEM DELOVNEM MESTU V OKVIRU RAZPISA "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2021" UČITELJ SPLOŠNOIZOB Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje MARIBOR UČITELJ ZAČETNIK NA PROSTEM PROJEKTNEM DELOVNEM MESTU V OKVIRU RAZPISA "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2021" UČITELJ SPLOŠNOIZOB Prosta delovna mesta [VZGOJITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA VPO - POMOČNIK VZGOJITELJA ZAČETNIK "PRVA ZAPOSLITEV" - M/Ž Prosta delovna mesta [VZGOJITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje MURSKA SOBOTA PROJEKTNO DELOVNO MESTO: POMOČNIK VZGOJITELJA ZAČETNIKA (JAVNI RAZPIS »PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VIZ 2021«) - M/Ž Prosta delovna mesta [VZGOJITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje PTUJ PROJEKTNO DELOVNO MESTO: SKLOP B- UČITELJ ZAČETNIK (JAVNI RAZPIS "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2021") - M/Ž Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje LJUBLJANA POMOČNIK VZGOJITELJA ZAČETNIK, PROJEKTNO DELOVNO MESTO V OKVIRU JAVNEGA RAZPISA "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA 2021" - M/Ž Prosta delovna mesta [VZGOJITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje SEVNICA PROJEKTNO DELOVNO MESTO UČITELJ ZAČETNIK-UČITELJ (JAVNI RAZPIS MINISTRSTVA ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN I Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje VELENJE PROJEKTNO DELOVNO MESTO: POMOČNIK VZGOJITELJA ZAČETNIKA (JAVNI RAZPIS »PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VIZ 2021«) - M/Ž Prosta delovna mesta [VZGOJITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje MARIBOR PROJEKTNO DELOVNO MESTO UČITELJ ZAČETNIK-UČITELJ (JAVNI RAZPIS MINISTRSTVA ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN I Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Zavod RS za zaposlovanje Območje CELJE PROJEKTNO DELOVNO MESTO UČITELJ ZAČETNIK-UČITELJ (JAVNI RAZPIS MINISTRSTVA ZA IZOBRAŽEVANJE, ZNANOST IN ŠPORT "PRVA ZAPOSLITEV NA PODROČJU VZGOJE IN I Prosta delovna mesta [UČITELJ]
Podobne teme

Zadnji prispevki

Na vrhu