Zaposlitev v šolstvu brez strokovnega izpita

Trenutno berete:
Zaposlitev v šolstvu brez strokovnega izpita

Hvala
Oni imajo ze tako razpisana 3 delovna meste za pomocnika vzvojitelja ta razpis je pa se dodaden za nadomescanje.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Dober dan!
Je imel gdo v izpitni komisiji Natašo Šipak ker ne najden vprašanj od nje.
Ce je gdo imel mi prosim naj sporoči.
Hvala
 
Zdravo, s septembrom sem začel z nadomeščanjem bolniške in tako začel zbirati ure za strokovni izpit. Kako je s trajanjem nadomeščanja, ali lahko nadomeščam eno leto ali res samo 3 mesece?
 
Dober dan
Kako lahko nadomescate samostojno ali imate montora? Opravit morate 5 nastopo. Nadomescanje ce je zaradi porodniske mislim da je 1 leto.
 
Samostojno nadomeščam bolniško in ne porodniško, in sicer v podaljšanem bivanju. Učiteljica, ki jo nadomeščam pa bo odsotna najmanj do februarja. Zanima me lahko nadomeščam celo leto ali samo 3 mesece, ker je baje prišel v veljavo nek nov zakon letos?
 
Ali mi lahko nekdo prilepi povezavo do tega pravnega akta, ki govori o nadomeščanju do samo treh mesecev? Če je seveda dostopen na spletu. Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
700
  • Članek
Nacionalna agencija RS za kakovost v visokem šolstvu obvešča, da je njihov nekdanji sodelavec...
Odgovori
0
Ogledi
200
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija so v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Članek
Kadrov v šolstvu bo v prihodnje primanjkovalo še bolj kot zdaj. Vpis na pedagoške smeri se ne...
Odgovori
1
Ogledi
320
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Članek
Digitrajni učitelj je inovativni projekt, ki dviguje kompetentnost strokovnih delavcev v...
Odgovori
0
Ogledi
379
  • Članek
Digitrajni učitelj je inovativni projekt, ki dviguje kompetentnost strokovnih delavcev v...
Odgovori
0
Ogledi
920

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu