Zaposlitev preko projektov

Trenutno berete:
Zaposlitev preko projektov

Pridružen
23. jun 2015
Prispevki
51
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Pozdravljeni. Mi lahko morda kdo kaj svetuje? Ravnateljica pravi, da bi me lahko v novem šolskem letu morda zaposlilapreko kakega projekta in rekla, naj spremljam te objave, ker sama nima veliko z izkušenj s prijavo nanje. Projekt Popestrimo šolo je zaključen. Je mogoče kdo vešč podrobnosti iz projektov, ki se izvajajo vsako leto? Kateri so tisti, preko katerih ste se kaj prijavljali (torej, da je razpis vsako leto)? Na MIZŠ nimajo pojma, samo Prvo zaposlitev ves čas meljejo.

Hvaležna bom za Vaše odgovore.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
747
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti je v rubriki...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
Razpis MSCA Izmenjave osebja (v angleščini MSCA Staff Exchanges) je edini evropski projekt, ki...
Odgovori
0
Ogledi
114
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
363
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 29. 9. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu z dne 29. 9...
Odgovori
0
Ogledi
507
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in...
Odgovori
0
Ogledi
488
  • Članek
Na razpis Evropskega raziskovalnega sveta za začetek samostojne raziskovalne kariere (angleško...
Odgovori
0
Ogledi
561

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu