Zaposlitev in volontersko pripravništvo

Trenutno berete:
Zaposlitev in volontersko pripravništvo

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. nov 2013
Prispevki
36
Naziv
pomočnica vzgojiteljice predšolskih otrok
Zavod
zaposlena
Področje
  1. Vrtec
mene pa zanima, ali sem lahko zaposlena pa delam volanterno pripravništvo,....če slučajn do takrat dobim službo, kje drugje, pa da sem tud na razpisu izbrana,....ker rada bi delala v vrtcu ampak položnce je pa vseen treba plačat, pa nemorem odklont šihta zarad pripravništva?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Če se v službi lahko tako dogovoriš, potem ne vidim težave. Jaz sem na ta način opravljala prakso in tako pokurila ves dopust, plus nekaj časa opravljala hkrati prakso dopoldne ter službo popoldne ...
 
Ja, zagotovo lahko; jaz sem bila popoldan zaposlena, dopoldan sem bila pa v šoli ...
 
Pozdravljeni. Ponovno odpiram to temo. Zanima me, kako je z zaposlitvijo (izven šolstva) v času trajanja volonterskega pripravništva? Opravljene imam vse obveznosti, razen strokovnega izpita (prijavila se bom v naslednjih dneh). Pogodba volonterskega pripravništva mi poteče 31. 12. 2014. Tudi jaz sem mislila, da je to združljivo. Sedaj pa dobivam na šoli druge informacije... Prosim za pomoč. Iskrena hvala.
 
Mene pa zanima naslednje: v primeru, da dobim službo izven šolstva (za določen čas) in prekinem pripravništvo, ali se potem ponovno čez nekaj časa lahko prijavim na razpis in opravim še preostale obveznosti?
 
v primeru, da dobim službo izven šolstva (za določen čas) in prekinem pripravništvo, ali se potem ponovno čez nekaj časa lahko prijavim na razpis in opravim še preostale obveznosti?
Predlagam, da se za to specifično vprašanje obrnete na MIZŠ.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
700
Pozdravljeni, imam vprašanje glede pedagoško-andragoške izobrazbe. Trenutno namreč opravljam...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Vprašanje
Zdravo, imam nekaj nejasnosti glede pripravništva. 1. Glede ur, potrebnih za pristop k...
Odgovori
0
Ogledi
1.141

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu