Zaposlenost / ure

Trenutno berete:
Zaposlenost / ure

Pridružen
24. maj 2018
Prispevki
4
Pozdravljeni.
Trenutno sem zaposlena za določen čas oziroma do vrnitve učiteljice. Ur bom sicer imela dovolj (saj se šteje 40 ur na teden in ne samo ure pouka, kajne?), vendar ne bom zaposlena celih 6 mesecev. Zdaj me pa zanima ali je nujno, da sem zaposlena 6 mesecev ali je pomembnih samo tistih 840 ur?
Hvala za odgovor in lep pozdrav!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Štejejo se ure pouka.. ".. po 840 urah opravljanja vzgojno-izobraževalnega dela"(iz pogoja za prijavo na mizs.gov.si)
 
Super! Se mi je zdelo, da sem že prebrala nekje, da se šteje 40 ur. Kaj pa moram imeti kot dokazilo? Kakšen poseben obrazec ali plačne liste, kjer so navedene ure?
 
Hvala!
In pa samo še tole... Kako je s pisno nalogo, kot profesorica pedagogike in profesorica angleščine si lahko izberem ali nastope ali pisno nalogo, ali moram opraviti oboje? So kje kakšni kriteriji o temi, obsegu, itd.?
 
Kako je s pisno nalogo, kot profesorica pedagogike in profesorica angleščine si lahko izberem ali nastope ali pisno nalogo, ali moram opraviti oboje?
Za vas pridejo v poštev samo nastopi. Pisno nalogo opravljajo tisti, ki so se izobraževali za svetovalnega delavca, knjižničarja, organizatorja zdravstveno-higienskega režima, organizatorja prehrane, organizatorja šolske prehrane, organizatorja ali drugega strokovnega delavca v izobraževanju odraslih, organizatorja obveznih izbirnih vsebin, organizatorja praktičnega usposabljanja z delom, organizatorja praktičnega pouka ali računalnikarja – organizatorja informacijskih dejavnosti. (Predpisi - Pravilnik o strokovnem izpitu strokovnih delavcev na področju vzgoje in izobraževanja, 6. in 7. člen)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
447
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
899
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
1.059

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu