Zapiski za 2. raven slovenščine

Trenutno berete:
Zapiski za 2. raven slovenščine

Pridružen
14. jun 2014
Prispevki
4
Naziv
pomočnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni uporabniki/ce!

Zanima me, katere zapiske uporabiti za 2. raven slovenščine za pomočnico vzgojiteljice? Možnih zapiskov je kar nekaj: Slovenščina po katalogu; Slovenščina; Slovenščina - odlični zapiski. Mi lahko kdo svetuje, kateri zapisek je najprimernejši, ki obsega vse odgovore po Katalogu, vendar ni preobsežen?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni uporabniki/ce!

Zanima me, katere zapiske uporabiti za 2. raven slovenščine za pomočnico vzgojiteljice? Možnih zapiskov je kar nekaj: Slovenščina po katalogu; Slovenščina; Slovenščina - odlični zapiski. Mi lahko kdo svetuje, kateri zapisek je najprimernejši, ki obsega vse odgovore po Katalogu, vendar ni preobsežen?


Ima kdo zapiske izključno za 2. raven slovenščine, ali morda ve, kje jih najti?
 
Hvala za odgovor. Najbolj pregledni se mi zdijo zapiski Slovenščina po katalogu, iz katerih bom izločila nepotrebno.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zanima me, ali je dovolj, če se snov za strokovni izpit naučiš iz zapiskov na forumu Mladi učitelj?
Odgovori
2
Ogledi
765
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
178
  • Članek
V minulih dneh so na Ministrstvu za kulturo zaznali nekaj medijskih objav in mnenj, ki...
Odgovori
0
Ogledi
150
  • Članek
Vlada je na seji, ki je potekala 22. 11. 2023, potrdila predlog o spremembah in dopolnitvah...
Odgovori
0
Ogledi
174
  • Članek
Z Zavoda RS za šolstvo obveščajo, da so se s torkom, 31. 10. 2023, ob 00.00, začele prijave na...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Članek
Državna tekmovalna komisija za tekmovanje s področja slovenščine nedavno objavila Skupna...
Odgovori
0
Ogledi
487
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za kulturo z dne 29.. 6. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
436

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu