Zamenjava datuma?

Trenutno berete:
Zamenjava datuma?

Pridružen
20. apr 2015
Prispevki
2
Področje
  1. Vrtec
Zivijo!
Imam eno vprasanje/prosnjo...datum za strokovni izpit (predsolska vzgoja) imam 6.maja, kar pa mi predstavlja tezavo zaradi trenutne sluzbe ( trenutno ne delam v vrtcu). Je morda kaksna dobra dusa, ki bi z mano zamenjala datum? :( Ima kdo izmed vas datum bolj proti koncu maja? PROSIM ce mi lahko kdo pomaga!
Lep dan vsem skupaj
Spela
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ne vem ce lahko sama v dogovoru z nekom zamenjas datum izpita ... raje povprasaj na ministrstvu. Navsezadnje oni razporejajo kandidate. Upam, da se bo nasla ugodna resitev.
 
Se bom pozanimala definitivno, jutri klicem ponovno, upam da se kdo oglasi. Poizkusila pa sem tudi tak nacin, ker sem ze zasledila da vkolikor se z nekom dogovoris za zamenjavo datuma in o tem sporocis tudi ministrstvu, se to lahko prakticira. Imate vi s tem kaksne izkusnje, sasolina?
Tudi jaz upam na najbolse.
 
Upam, da si dobila koristne informacije na ministrstvu. Ne, jaz z zamenjavo datuma nimam izkušenj, niti nisem vedela, da je to možno, nikjer nisem zasledila tega.
In - vso srečo pri strokovnem izpitu, tudi če bo izpit sedaj ali pa konec maja! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu