Zakonodaja šola

Trenutno berete:
Zakonodaja šola

Pridružen
27. jan 2021
Prispevki
1
Prosim za pomoč glede odgovorov s področja predpisov.
Vprašanje glede financiranja: Kaj financira država, kaj lokalna skupnost? (konkretno: izobraževanje, potrošni material, čistila,...)
Kdo sestavlja oddelčni učiteljski zbor 3. razreda?
Kriteriji za ustanovitev šole? (Zagotovljen vpis v vsaj dva oddelka prvega in vseh naslednjih razredov, strokovne delavce, prostor in opremo, javno veljavni program) To je dovolj?
Delovni zvezki za naslednje šolsko leto (Kaj ima poleg svet staršev?)

Hvala za odgovore
 
Financiranje

Glede delovnih zvezkov:
- svet staršev daje soglasje k skupni nabavni ceni delovnih zvezkov in drugih učnih gradiv za posamezen razred,
Več najdeš tu: Poslovnik Sveta staršev | OŠ Milojke Štrukelj

Kriterije mislim, da si zapisala vse.

Glede oddelčnega uč. zbora pa nisem čisto prepričana.
Jaz razumem, da so to vsi učitelji, ki poučujejo v posameznem oddelku npr. v 3.a.
Torej razrednik + npr. učitelj angleščine; ali v 5.a - razrednik + učitelji npr. ŠPO, ANG, LUM,
Tako sem nekje zasledila. Prvotno sem tudi sama mislila, da gre to za učitelje npr. 3a, 3.b, 3.c
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
739
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
684
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.282
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.407
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.024
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.177
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.222

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu